https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/chovame-a-pestujeme-mutanty
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Chováme a pěstujeme mutanty

4. října 2021 (pondělí) 09:00 - 10. října 2021 (neděle) 18:00 Praha (Praha.)
Výstavy a veletrhy

Akce se koná v týdnu od 4. do 10. října v sále Stanice přírodovědců DDM hl. m. Prahy (Drtinova 1a, Praha 5) v čase 9.00–18.00.

Tématem letošní výstavy jsou mutanti rostlinné a živočišné říše. K vidění budou tvarové a barevné mutace cizokrajných rostlin a netradičně zbarvené přírodní a chovatelské formy obojživelníků, plazů a hmyzu. Těšit se můžete například na bílého hada, žlutou žábu nebo růžový kaktus.

Sobotní víkendový program zajistí figurkářka Zdeňka Štrohalmová se svou sklářskou dílničkou. V neděli k nám zavítají členové spolku Canaria Praha a představí nám svou kolekci zpěvných harckých kanárů v několika barevných mutacích.

Místo konání | Stanice přírodovědců Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy, Drtinova 1a.
Pořádá | Dům dětí a mládeže, https://ddmpraha.cz/
Související odkazy: https://ddmpraha.cz/ddm/Kalendar_akci?seo=11216

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist