https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/co-hloda-hlodavce-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

CO HLODÁ HLODAVCE

19. února 2020 (středa) 16:00 - 17:30 Praha (Praha 15)
Přednášky a diskuse
CO HLODÁ HLODAVCE, STŘEDA 19.2.2020 16:00 – 17:30
Jaký je rozdíl v péči o křečka a o morče? V čem se ti hlodavci vlastně liší? V našem zookoutku se setkáte s několika oblíbenými druhy domácích mazlíčků, které s dětmi společně nakrmíme a pohladíme. Popovídáme si i o tom, co by mělo hlodat nás, než si takové zvířátko pořídíme domů.
Budeme si povídat hlavně o morčatech, pískomilech, křečcích a křečících. Každé zvíře má jiné záliby i způsob života a vyhovuje mu jiný prostor. Pojďme se podívat, jak zajistit našim zvířecím přátelům co největší spokojenost!Místo konání | SEV Toulcův dvůr, Kubatova 1/32, 102 00 Praha 10, Infocentrum
Pořádá | Středisko ekologické výchovy Hl. m. Prahy Toulcův dvůr, http://www.toulcuvdvur.cz/ Jana Hrdličková

Související odkazy: http://www.toulcuvdvur.cz/akce/

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist