https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/den-drevoradu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Den dřevorádů

19. září 2021 (neděle) 14:00 - 18:00 Praha (Praha 11)
Festivaly a slavnosti

V neděli 19. září odpoledne zveme všechny milovníky lesa a dřeva do Michelského lesa v Praze, kde na vás v rámci oslav už čtvrtého ročníku Dne dřevorádů čeká bohatý program pro celou rodinu.
Společně budeme sázet stromy, vyrábět lavičky pro dobrou věc, poznávat práci lesníka, soutěžit o dubové hodiny a závodit v dřevácích. To vše jen 10 minut procházky od metra Roztyly.
P. S. A kdo že je to dřevorád? Pro nás je to každý milovník lesa a dřeva.

Místo konání | Altán Praha - Michle, 140 00
Pořádá | Dřevo je cesta, https://www.drevojecesta.cz/
Související odkazy: https://www.citybee.cz/poznani/:/akce/109145-den-d(...) https://www.drevojecesta.cz/aktuality/oslavme-spol(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist