https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/den-mladat-4
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Den mláďat

12. května 2018 (sobota) 14:00 - 17:00 Praha
Festivaly a slavnosti, Tábory, výlety a pobytové akce, Ostatní
Přijďte s námi přivítat letošní nově narozená mláďata do chuchelského zookoutku. Představí vám je Záchranná stanice hl. m. Prahy pro volně žijící živočichy, která se ročně postará o stovky osiřelých a zraněných mláďat a pomáhá jim s návratem do přírody.
Pracovníci záchranné stanice vám předvedou svou činorodou práci. Dozvíte se, jaká nebezpečí na volně žijící živočichy ve městě čekají, jak jim můžete pomoci, jak vypadá výchova osiřelého mláděte, ale i odchyt zraněného živočicha. A protože v samotném zookoutku jsou stovky živočichů desítek různých druhů,dá se očekávat, že jaro přichystá i nějaké nové malé překvapení přímo ve výbězích a voliérách zookoutku.

Akce je zdarma.
Místo konání | Praha,Chuchle. Zookoutek Malá Chuchle.
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, http://www.lesypraha.cz Kateřina Swólová
e-mail: swolova@lesy-praha.cz  tel.: 778 716 582  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist