https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/den-rodiny
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Den rodiny

16. května 2020 (sobota) 14:00 - 17:00 Praha (Praha 5)
Ostatní
Slavit je třeba a tím spíš, když jde o rodinu. Proto se Lesy hl. Prahy rozhodly oslavit světový Den rodiny v Zookoutku Malá Chuchle, kde se to rodinami jen hemží. Těm lidským rodinám, které obyvatele zookoutku pravidelně navštěvují, jsme se rozhodli představit zvířecí rodinné vazby. Objevily se nám totiž stížnosti z našich výběhů a voliér, že jsou zvířata špatně oslovována. Že manželka bažanta je koroptev, že daněly mají koloušky atd. Doufáme, že během této akce všechny pošramocené vztahy urovnáme a zvířatům se bude lépe spát :).
Místo konání | Zookoutek Malá Chuchle, V Lázních 8/8, Praha
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://www.lhmp.cz/ Marcel Mergl
e-mail: mergl@lesy-praha.cz  tel: 777 471 372  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist