https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/den-s-prirodou-alias-den-zeme
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

DEN S PŘÍRODOU alias DEN ZEMĚ

4. září 2021 (sobota) 11:00 - 17:00 Praha (Praha 10)
Konference, workshopy a semináře, Přednášky, besedy a diskuse, Výstavy a veletrhy, Festivaly a slavnosti, Filmy a videoprojekce

17. ročník tradiční akce, kdy se opět můžete těšit na místní i další organizace, školy a zajímavé hosty, kteří dohromady nachystají zajímavý program z oblastí životního prostředí a udržitelného rozvoje.

Velká akce z 24. dubna se posouvá z epidemických důvodů na termín 4. září 2021.

Malešičtí ochránci přírody zvou již na 17. ročník akce DEN ZEMĚ, která se s ohledem na posun z původního dubnového termínu uskuteční pod názvem DEN S PŘÍRODOU (v sobotu 4. 9. 2021) v Malešickém parku na Praze 10. Zveme k účasti i další organizace pracující v oblastech ochrany životního prostředí, environmentální osvěty a udržitelného života, aby se prezentovaly se svou přínosnou činností veřejnosti, případně se zapojili do doprovodného programu akce. Akce probíhá za spolupráce s MČ Praha 10 a je součástí lokálního naplňování místní Agendy 21. Akce, která je koncipována jako celodenní happening pro všechny generace,se předloni zúčastnilo cca 1000 návštěvníků z celé Prahy. Věříme, že zajímavý program, na kterém máte možnost se podílet, přiláká návštěvníky i letos po "koronavirové pauze". V případě zájmu o spolupráci a více informací kontaktujte pracovníky Ekocentra Malešice (vše uvedeno na www.malesice.eu/denzeme).Těšíme se na všechny!

Místo konání | Malešický park, MČ Praha 10
Pořádá | 01/14 ZO ČSOP "Natura, quo vadis?", https://www.natura-praha.org Milan Maršálek
e-mail: mmarsalek@natura-praha.org  tel: 732527171  
Související odkazy: http://www.malesice.eu/akce

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist