https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/den-zeme-v-pralese-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Den Země v Pralese

23. dubna 2019 (úterý) 09:00 - 15:00 Praha
Ostatní
Ve stánku Lesů hl. m. Prahy se návštěvníci akce dozvědí vše o půdě, která je spolu s vodou životodárným prostředím naší planety. Zjistí, proč je půda důležitá a proč se bez ní nedokážeme obejít, jaké druhy půd nás obklopují a v čem se vzájemně odlišují. Účastníci neodejdou s prázdnou, budou si totiž moci zasadit vlastní semínko stromu do půdy a odnést si jej domů. Kromě aktivit připravených pracovníky ekocentra Prales dostane prostor také třídění odpadu, aktivity zaměřené na důležitost vody či života v harmonii s přírodou.
Místo konání | Ekocentrum Prales Mladoboleslavská 953
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, http://www.lhmp.cz/ Swólová Kateřina
e-mail: swolova@lesy-praha.cz  tel.: 778 716 582  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist