https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/diy-minikurz-4
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

DIY minikurz

25. srpna 2022 (čtvrtek) 14:00 - 20:00 Praha (Praha 8)
Dílny a workshopy

Máte v hlavě nápady na vlastní projekty ze dřeva nebo chcete zrenovovat starý nábytek, ale nevíte jak na to? anebo máte chuť se naučit spoustu věcí co ovládají správní kutilové? anebo jen chcete využít naší dílnu společně s dílenským mistrem k ruce?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, zkuste náš DIY minikurz pod vedením zkušeného lektora.

Stačí mít nápad na vlastní projekt nebo mít plán na renovaci konkrétní věci, (můžeme vám i na začátek nějaký projekt v dílně najít) a vy se dozvíte, kde a jak začít, jaké nářadí použít, co všechno výroba vašeho výrobku obnáší. Seznámíte se se základním vybavením dílny, obsluhou ručního i elektrického nářadí. Poznáte finty jak nahradit velké stroje dostupným ručním nářadím, budete mít možnost zkonzultovat své pracovní postupy a mnoho dalšího.

Kdy: kdykoliv mezi 14-20h
Za kolik: 1050,- / 3h (v ceně je pronájem dílny, lektorské vedení, bezpečnost práce a úvod); každá další hodina + 300,- (chápeme, že za pár hodin se světem nepohnete, proto se poté lze domluvit individuálně na dalším postupu a dokončení)

Registrace: https://forms.gle/jPPNUZmeN46dDXXX6

Těšíme se na viděnou!

Místo konání | Za Poříčskou bránou 284/7
Pořádá | Z pokoje do pokoje, https://www.zpokojedopokoje.cz e-mail: chci@zpokojedopokoje.cz 

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist