https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/dny-remesel-v-pralese-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Dny řemesel v Pralese

26. června 2018 (úterý) 09:00 - 14:00 Praha
Ostatní
Řemeslo má zlaté dno a šikovné ruce jsou k nezaplacení. Třídy základních škol se dozvědí, jak pracuje kovář, umělecký truhlář, řezbář a čalouník. Ve spolupráci se Střední školou uměleckou a řemeslnou bude ekocentru Prales připraven dny řemesel. Po dva dny se budou moci žáci druhého stupně základních škol dozvědět o tradičních řemeslech jakými jsou truhlář, čalouník, umělecký řezbář či umělecký kovář. Budou si moci některé z činností i sami vyzkoušet a ochutnat tak kouzlo manuálních a užitečných prací. Na každém stanovišti se dozvědí, co daná profese obnáší, co ke své práci potřebují a k čemu jejich výrobky poslouží.
Místo konání | Praha - Kbely Ekocentrum Prales, Mladoboleslavská 953
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, http://www.lhmp.cz Michaela Kubernatová
e-mail: kubernatova@lesy-praha.cz  tel.: 773 776 575  
Související odkazy: http://www.lhmp.cz/eko/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist