https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/domaci-vyroba-mlecnych-vyrobku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Domácí výroba mléčných výrobků

27. března 2018 (úterý) 17:00 - 20:00 Praha
Konference a semináře, Dílny a workshopy
Jak si připravit domácí jogurt a sýry? S Jindřichem Sittou snadno.

Jindřich Sitta hospodaří nedaleko Konstantinových Lázní na Dvoře Krasíkov. V sýrárně připravuje skvělé sýry, které získaly ocenění Regionální potravina.

Dozvíte se vše o výrobě sýrů a jogurtů a Jindřich Sitta Vám poradí, jak si je připravit doma. Přímo na kurzu budete vyrábět dva druhy sýrů – halloumi a ricottu. Sýry si samozřejmě odnesete s sebou domů.

Lektor: Jindřich Sitta
Cena workshopu: 990 Kč

Jak se přihlásit?
Stačí vyplnit a odeslat online přihlášku (v odkazech) a zaplatit fakturu, kterou Vám poté zašleme na e-mail uvedený v přihlášce. Po připsání částky na náš účet Vám pošleme e-mailem voucher, kterým se prokážete před začátkem kurzu v Národním zemědělském muzeu.

Platbu po jejím uhrazení není možné stornovat. Národní zemědělské muzeum si vyhrazuje právo kurz zrušit, v takovém případě budou všichni přihlášení účastníci informováni a všechny uhrazené platby budou zájemcům vráceny zpět na účet.

Potřebujete další informace? Napište nám na email.
Místo konání | Praha 7. Národní zemědělské muzeum, s. p. o., Kostelní 1300/44, 170 00, Praha 7.
Pořádá | Národní zemědělské muzeum, https://www.nzm.cz/ e-mail: kurzyvareni@nzm.cz 
Související odkazy: https://www.nzm.cz/akce/domaci-vyroba-mlecnych-vyr(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist