https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/dozinky-v-pralese-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Dožínky v Pralese

31. srpna 2019 (sobota) 13:00 - 17:00 Praha
Ostatní
Co se děje s obilím, které jsme při žních pokosili a vystavěli do panáků, dál? To se dozvíte, pokud navštívíte Dožínky, které se uskuteční poslední srpnový den. Naučíte se zpracovat obilí, umelete si vlastní mouku a hlad zaženete čerstvě upečenými obilnými plackami. Nebude chybět slavnostní průvod v krojích a další tradice, které se k dožínkám vážou. Co se děje s obilím, které jsme při žních pokosili a vystavěli do panáků, dál? To se dozvíte, pokud navštívíte Dožínky, které se uskuteční poslední srpnový den. Naučíte se zpracovat obilí, umelete si vlastní mouku a hlad zaženete čerstvě upečenými obilnými plackami. Nebude chybět slavnostní průvod v krojích a další tradice, které se k dožínkám vážou.
Místo konání | Ekocentrum Prales Mladoboleslavská 953, 197 00 Praha, Kbely
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://www.lhmp.cz/ Kateřina Swólová
e-mail: swolova@lesy-praha.cz  tel.: 778 716 582  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist