https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/evropske-setkani-masozravkaru
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Evropské setkání masožravkářů

22. června 2019 (sobota) 10:00 - 23. června 2019 (neděle) 18:00 Praha
Výstavy a veletrhy
Evropské setkání masožravkářů pořádá v roce 2019 Darwiniana v Praze, v Botanické zahradě UK, Na Slupi 16, Praha 2. Setkání pořádáme podruhé, to první jsme organizovali v roce 2005.
V sobotu 22. 6. a v neděli 23. 6. bude probíhat v BZUK Na Slupi od 10:00 do 18:00 výstava a prodej masožravých rostlin a jiných botanických kuriozit. Vstupné je 120 Kč nebo 5 € a platí pro oba dny, včetně přednášek. Členové společnosti Darwiniana mají vstup zdarma. EEE bude navazovat na tradiční Výstavu Darwiniany, která poběží od pátku 14.6. a končit bude v pátek 21.6. Vlastní expozice však zůstane v horním skleníku a stane se součástí EEE.
Místo konání | Praha 2. Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty UK, Na Slupi 16, Praha 2.
Pořádá | Botanická zahrada UK, http://www.natur.cuni.cz

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Setkání s přírodou

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist