https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/exkurze-zahrada-hrou-2018-1-inspirace
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Exkurze Zahrada hrou 2018/1 – INSPIRACE

25. dubna 2018 (středa) 09:00 - 16:10 Středočeský kraj
Školení a stáže
Hledáte inspiraci, jak může vypadat dobře fungující školní zahrada? Navštívíme hned čtyři - v Praze a Středočeském kraji. Jste pedagog, rodič, zástupce radnice nebo vás tohle téma prostě jen zajímá?

Ukážeme, jak může školní zahrada vypadat, jak o ní přemýšlet, jak si vystačit s málem, co lze recyklovat a použít znovu s jinou funkcí. Znázorníme, co můžete zvládnout svépomocí, jakým úskalím se vyvarovat, i to, že méně je někdy více.

Akce je součástí série tří exkurzí Zahrada hrou, které nabídnou komplexní pohled na tvorbu, fungování a využívání školních zahrad pro nejmenší děti.

Zájemci se mohou hlásit na jednu, dvě nebo všechny tři exkurze, na vybranou však maximálně dva účastníci z jedné školy/organizace.
Místo konání | Praha, Český Brod, Sluštice.
Pořádá | Nadace Proměny Karla Komárka, https://www.nadace-promeny.cz/ e-mail: vzdelavani@nadace-promeny.cz 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist