https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/exkurze-zahrada-hrou-2018-2-metodika
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Exkurze Zahrada hrou 2018/2 – METODIKA

30. května 2018 (středa) 09:00 - 16:00 Praha
Školení a stáže
Rozhodli jste se obnovit školní zahradu, ale nevíte, odkud přesně začít nebo jak v načaté práci pokračovat? Jste pedagog, rodič, zástupce radnice nebo vás tohle téma prostě jen zajímá?

Pokusíme se pro vás rozfázovat proces proměny školní zahrady krok za krokem - od počátečního záměru po výslednou realizaci a plán další údržby. Vedle potřebné teorie ukážeme i příklady z praxe pohledem školy, architekta i rodiče, a nahlédneme do školní zahrady, která právě vzniká.

Akce je součástí série tří exkurzí Zahrada hrou, které nabízejí komplexní pohled na tvorbu, fungování a využívání školních zahrad pro nejmenší děti.

Zájemci se mohou hlásit na jednu, dvě nebo všechny tři exkurze, na vybranou však maximálně dva účastníci z jedné školy/organizace.
Místo konání |
Pořádá | Nadace Proměny Karla Komárka, https://www.nadace-promeny.cz/ e-mail: vzdelavani@nadace-promeny.cz 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist