https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/exkurze-zahrada-hrou-2018-3-vyuziti
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Exkurze Zahrada hrou 2018/3 – VYUŽITÍ

19. září 2018 (středa) Praha
Školení a stáže
Chcete být s dětmi na školní zahradě častěji a zajímá vás, jak některé aktivity přenést ven? Odpověď najdete v jednom dni na jedné školní zahradě. Jste pedagog, rodič, zástupce radnice nebo vás tohle téma prostě jen zajímá?

Dozvíte se, jak školní zahradu využívají jinde, co všechno na ní děti zvládnou, a pod vedením různých lektorů si v několika praktických dílnách vyzkoušíte, čím děti zaujmout a co všechno se dá venku učit.

Akce je součástí série tří exkurzí Zahrada hrou, které nabízejí komplexní pohled na tvorbu, fungování a využívání školních zahrad pro nejmenší děti.

Zájemci se mohou hlásit na jednu, dvě nebo všechny tři exkurze, na vybranou však maximálně dva účastníci z jedné školy/organizace.
Místo konání | Praha 6. Fakultní mateřská škola se speciální péčí, Arabská 681/20, Praha 6.
Pořádá | Nadace Proměny Karla Komárka, https://www.nadace-promeny.cz/ e-mail: vzdelavani@nadace-promeny.cz 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist