https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/fotograficky-kurz-s-ondrejem-prosickym-motyli
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Fotografický kurz s Ondřejem Prosickým - Motýli

16. dubna 2018 (pondělí) 09:00 - 15:00 Praha
Dílny a workshopy
Fotografický kurz je určený pro fotoamatéry. Pro účast je nutné objednat se na adrese v odkazech.

FOTOGRAFOVNÁNÍ VE SKLENÍKU FATA MORGANA - MOTÝLI.
S příchodem jara je idealní příležitostí rozcvičit si fotografické dovednosti ve skleníku Fata Margona v Botanické zahradě v Praze. Na mnoha čtverečních metrech si připadáte jako v přírodě, se spoustou příležitostí pro makrofotografii. Nemusí vám vadit venkovní dešť, ani ostré poledních slunce, přes sklo skleníku je světlo krásně rozptýlené. V březnu a dubnu se konají tradiční výstavy a motýlů a orchidejí a právě do tohoto termínu jsem soustředil společné fotografování.

Ondřej Prosický: "Díky spolupráci s Botanickou zahradou v Praze mohu opět nabídnout výjimečnou příležitost k fotografování. Pro všechny fotografy se zájmem o orchideje a motýly jsem připravil workshop, který se bude konat v pondělí, kdy je skleník pro běžné návštěvníky uzavřený. Navíc, v době konání výstav motýlů a orchidejí. Nebudeme se nikomu plést, můžeme používat stativ a na každou fotografii můžeme mít čas podle potřeby. Smyslem akce je, abych před jarem předal co nejvíce zkušeností pro makrofotografování přírody."
Místo konání | Praha 7. Botanická zahrada hl. m. Prahy, Trojská 800/196, 171 00 Praha-Troja.
Pořádá | Botanická zahrada hl. m. Prahy, http://www.botanicka.cz/
Související odkazy: http://www.naturephoto.cz/blog/akce/workshopy/142/(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist