https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/frank-lloyd-wright-who-built-america-film-a-architektura
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

FRANK LLOYD WRIGHT: WHO BUILT AMERICA (film a architektura)

5. října 2019 (sobota) 16:00 Praha
Filmy a videoprojekce
(USA, Ian Michael Jones, 2017, 57 min., anglicky/české tit.). Není to první dokument o Franku Lloydu Wrightovi a určitě to také nebude poslední film o muži, kterého mnozí považují za největšího architekta v historii USA. Šedesát let po jeho smrti představují jeho návrhy Guggenheimova muzea v New Yorku, administrativní budovy Johnson Wax či vily Fallingwater v Pensylvánii mezníky americké architektury. Velšský architekt Jonathan Adams navštívil několik z Wrightových slavných staveb, aby odkryl tajemství jeho organické architektury a seznámil diváky i s jeho poměrně pohnutým životním osudem.

Sraz: so 5. 10., 16.00, náměstí I. P. Pavlova 1789/5 (vchod z Legerovy ulice), P-2
Místo konání | náměstí I. P. Pavlova 1789/5 (vchod z Legerovy ulice), P-2
Pořádá | Spolek KRUH ve spolupráci s lokálními organizacemi a iniciativami, https://www.denarchitektury.cz

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist