https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/grantove-financovani-projektu-oh-obci
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Grantové financování projektů OH obcí

26. dubna 2018 (čtvrtek) 08:45 - 14:00 Praha
Konference a semináře
Nabízíme Vám přehled aktuálních možností využití finanční podpory z různých grantových programů ČR a EU pro rozvoj OH obcí. Blíže se seznámíte s Operačním programem životního prostředí. Vedle toho, že Vám sdělíme, jaké jsou aktuální výzvy a požadavky na žadatele v tomto programu, ukážeme Vám také, jak projekt administrovat od podání žádosti po závěrečné vyhodnocení akce. Pokud se tedy chystáte žádat o dotace vlastními silami a nejste si úplně jistí, je tohle školení přesně pro Vás.
Místo konání | Praha 7. Osadní 26, Praha 7, zasedací místnost 2. patro.
Pořádá | Odpadová poradenská s.r.o., http://www.odpadovaporadenska.cz Anežka Koláčková
e-mail: kolackova@ingpavelnovak.cz  tel.: 727 841 204  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist