https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/historky-z-archivu-napric-zemi-ceskou-online
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Historky z archivu: Napříč zemí českou (online)

27. ledna 2021 (středa) 20:00 Praha
Online akce, webináře, Přednášky, besedy a diskuse

Tradiční nepravidelné vyprávění v hlavním vysílacím čase, zcela zdarma a opět s něčím zajímavým z mých deníků a fotoarchivů.
---

Kdo mě sleduje déle ví, že se mi nadvakrát podařilo přejít Českou republiku. Dohromady nějakých 750 km poznávání krás i zcela všedních výjevů naší vlasti. Pokaždé to byla náhrada jiných plánů a pokaždé to byl trochu boj :)

Tak neplačte nad nouzovým stavem a pojďte spolu se mnou s humorem zavzpomínat na všechno, co mi zkomplikovalo či naopak příjemně zpestřilo cestu.
---

Technická specifika: Budu opět přenášet rovnou přes Facebook, takže krom propriet pro příjemný večer, jako jsou dobré pití a něco na zub, nic speciálního nepotřebujete :)

Kdybyste chtěli pozvat někoho, kdo FB nemá, odkažte jej na stránku https://zahorami.cz/zive

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist