https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/hlaseni-pres-system-ispop-v-roce-2019-vody-odpady-ovzdusi-irz
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Hlášení přes systém ISPOP v roce 2019: vody, odpady, ovzduší, IRZ

18. ledna 2019 (pátek) 09:00 - 13:30 Pardubický kraj
Konference a semináře
Seminář bude zaměřen na praktickou ukázku zpracování jednotlivých hlášení, které máte jako provozovatelé zařízení povinnost zasílat v zákonných termínech každoročně přes systém ISPOP.
Tento typ semináře bude koncipován do čtyř částí dle jednotlivých ohlašovacích povinností z oblasti vod, ovzduší, odpadů a IRZ (blíže viz program semináře). V úvodu každé části budou účastníci stručně seznámeni se základními legislativními povinnostmi, na které bude navazovat praktická ukázka vyplnění formulářů pro vybrané modelové příklady – formuláře budou k dispozici účastníkům v tištěné podobě.
U jednotlivých ohlašovacích povinností Vás rovněž upozorníme na nejčastější chyby či nedostatky v hlášení, se kterými se můžete setkat.
Místo konání | Pardubice Hotel Labe, 13. patro, Masarykovo náměstí 2633, 530 02 Pardubice
Pořádá | EKONOX, s.r.o., https://www.ekonox.cz/cs/uvodni-strana.aspx Kristýna Pithardtová
e-mail: pithardtova@ekonox.cz  tel.: 724355326  
Související odkazy: https://www.ekonox.cz/customzone/files/prihlaska_i(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist