https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/indonesie-nejen-za-morskymi-zelvami-na-borneo
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Indonésie – (Nejen) za mořskými želvami na Borneo

21. března 2019 (čtvrtek) 18:00 Praha
Přednášky a diskuse
Zveme vás na východní Borneo, do indonéského regionu Berau, oblasti s největší biodiverzitou na světě. Najdeme tu nejstarší a nejkrásnější korálové útesy, více než 880 druhů ryb, rejnoky a obrovské manty, 23 druhů delfínů a velryb, potkáte tu žraloky a vzácně i poslední dugongy. Oblast je ale především domovem mořských želv – místní maličké ostrůvky s bílým pískem tvoří osmé nejdůležitější líhniště karet obrovských na světě. Neuvěřitelné bohatství východního Bornea ale rychle mizí.

Přijďte si povídat o přírodě i kultuře v Indonésii a o tom, proč je zde dnes příroda tak ohrožená a jak jí my všichni můžeme pomoci. Ukážeme vám fotografie z krásných míst, ale také z životní cesty malé holky, která se rozhodla přírodě a hlavně mořským želvám pomoci.
Přednáší: Hana Svobodová
Vstupné: 30 Kč
Vstupenky je možné pouze zarezervovat, či zakoupit on-line nebo na pokladně Náprstkova muzea.
Místo konání | Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur Betlémské náměstí 1, Praha 1
Pořádá | Národní muzeum, https://www.nm.cz e-mail: naprstek@nm.cz  tel.: 224 497 500, 224 497 511  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž příroděPražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist