https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/jak-na-pacific-crest-trail
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Jak na Pacific crest trail

23. března 2018 (pátek) 17:00 - 18:30 Praha
Přednášky a diskuse, Dílny a workshopy, Tábory, výlety a pobytové akce
Workshop s tématem přípravy na thru-hike. Vyrazit si na několikaměsíční trek západem USA si žádá trochu delší přípravu než víkendový výlet do Českého Krasu. Ať už je váš plán zcela v plenkách, či potřebuje jenom doladit detaily, jistě se vám honí hlavou řada dotazů (Jak vyřídit víza? Jak vyřídit permit? Co je to permit? Jak doplňovat jídlo? Potřebuju 13 litrů vody? Jaké si vzít boty? A batoh? Bear canister anebo beer canister? Jak dobře musím umět anglicky? A jak se v divočině holí nohy? Tato diskuze může být jedinečnou šancí se mnoho dozvědět a také se seznámit s podobnými nadšenci – a, kdo ví, třeba i budoucími spolu-hikery. Diskuzí budou provázet Jakub Čech (PCT 2016), Monika Benešová (PCT 2017) a Lucie Klečková (část PCT 2016).

POZOR! Na přednášku je třeba si rezervovat místo! Rezervace od 12. 3. 2018 na e-mailu nebo telefonu v kontaktech. , tel. čísle, případně osobně v Dílně viz odkaz.
Místo konání | Praha 1. Ústřední knihovna, Dílna, Mariánské náměstí 98/1, 110 00 Praha 1.
Pořádá | Městská knihovna v Praze, https://www.mlp.cz/ e-mail: lucie.kleckova@mlp.cz  tel.: 222 113 387  
Související odkazy: https://www.mlp.cz/cz/kontakty/pobocky/ustredni-kn(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist