https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/jak-najit-spravnou-cestu-pro-komunikaci-udrzitelnych-projektu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Jak najít správnou cestu pro komunikaci udržitelných projektů

21. ledna 2021 (čtvrtek) 09:30 - 10:30 Internet
Online akce, webináře

Firmy se často svoje ekologické aktivity obávají sdílet kvůli nepředvídatelné reakci veřejnosti. Strategická komunikace ale hraje klíčovou roli, a proto bychom na ni neměli zapomínat. Samotná její realizace však často nemusí dosáhnout kýženého očekávání.

Proč tomu tak může být? Jak vlastně nastavit správně svoji komunikaci? Na co myslet a čemu se vyhnout? Jaké jsou časté chyby u přípravy komunikační strategie? Jak zabránit „greenwashingu“, který bude EU přísně hlídaný a sankcionovaný? Je důležitá i interní komunikace? Tak o tom bude tento online webinář. Tím vás provede Ivana Hekerle, která má bohaté zkušenosti z oblasti strategické komunikace.

Pořádá | CIRA Advisory, https://www.ciraa.eu
Související odkazy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeQC0mJMe(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist