https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/jezero-bajkal-cesta-za-perlou-sibire
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Jezero Bajkal - cesta za perlou Sibiře

28. března 2018 (středa) 17:17 - 19:00 Praha
Přednášky a diskuse, Filmy a videoprojekce
Zveme vás na cestopisnou přednášku s projekcí. Jakub Šolc promluví o výpravě čtyř cestovatelů do Ruska, do země, kde se neplánuje, ale vše nějak dopadne, do země, která je v Česku prezentována zcela odlišně, než jaká ve skutečnosti je. Přednáška o 16 denním putování sibiřskou tajgou kolem nejhlubšího a nejstaršího jezera na Zemi, o bourání stereotypů a předsudků, o cestě Transsibiřskou magistrálou a o nocích u ohně uprostřed divočiny se snahou vyhnout medvědům. POZOR! Z důvodu konání akce je omezen provoz v dětském oddělení! Děkujeme za pochopení!

Vstupné zdarma
Určené pro: dospělé.
Místo konání | Praha 1. Městská knihovna Hradčany, Pohořelec 111/25, 118 00 Praha 1.
Pořádá | Městská knihovna v Praze, https://www.mlp.cz/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist