https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/kampan-umeni-odpadu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Kampaň Umění odpadu

20. dubna 2020 (pondělí) - 24. dubna 2020 (pátek) Česká republika
Ostatní
Ovládáte umění odpadu, nebo potřebujete inspiraci? Ke Dni Země připravujeme novou environmentální kampaň na téma předcházení vzniku odpadu (PVO), do které se mohou zapojit školy v celé republice. V rámci této jarní kampaně plánujeme eko-výzvy pro školy, které vám přináší nejen tematické filmy k promítání ve třídách, ale i k filmům vytvořené projektové aktivity pro studenty. Zaměřit se chceme zejména na prevenci vzniku odpadu - tedy nejen třídění odpadu, ale zejména na redukci tvorby našeho odpadu. Kampaň bude probíhat v týdnu od 20. do 24. dubna a zapojit svou školu budete moci od konce března na webu JSNS.CZ/umeni-odpadu.
Místo konání |
Pořádá | Jeden svět na školách, Člověk v tísni, https://www.jsns.cz/ Soňa Perglerová
e-mail: sona.perglerova@jsns.cz 
Související odkazy: http://www.jsns.cz/umeni-odpadu

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist