https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/kanada
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Věnec - symbol kruhu

11. srpna 2020 (úterý) 17:30 Praha (Praha 1)
Přednášky a diskuse
Floristická přednáška o historii a významu věnců Věnec je jedním z nejstarších ozdobných prvků. Věnce letní, dožínkové, věnečky pro nevěsty a při církevních slavnostech, olympijský věnec pro vítěze, věnce dušičkové, adventní… Přijďte se dozvědět více o zajímavé historii, součástí přednášky bude i ukázka výroby věnce! S tématem seznámí floristka Martina Šedová, autorka knihy Kouzla z květin. Rezervace na telefonu: +420 222 113 387 nebo osobně v Dílně Ústřední knihovny.
Vstupné: zdarma.
Místo konání | Městská knihovna v Praze, Mariánské náměstí 98/1 Praha 1, malý sál.
Pořádá | Městská knihovna v Praze, https://www.mlp.cz
Související odkazy: https://www.mlp.cz/cz/akce/e16574-venec-symbol-kru(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist