https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/kdyz-se-zhasnout-nedari
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Když se zhasnout nedaří

26. března 2019 (úterý) 18:15 - 20:15 Praha
Přednášky a diskuse
Zveme Vás na diskuzní večer v rámci série Smart café o světelném znečištění a jeho vlivu na zdraví lidí a přírodu. O vlivu světla na cirkadiánní rytmy člověka s Vámi podebatuje paní prof. RNDr. Helena Illnerová, DrSc.
Pan Ing. Martin Škorpík z NP Podyjí Vám dále představí, jak umělé světlo ovlivňuje život hmyzu, ptáků a dalších živých organismů.
Akce je zdarma.
Místo konání | Langhans - Centrum Člověka v tísni Vodičkova 707/37, Praha 1, 1. patro
Pořádá | Zelený kruh, http://www.zelenykruh.cz/ Radka Fučíková
e-mail: radka.fucikova@zelenykruh.cz  tel.: 732484787  
Související odkazy: http://www.zelenykruh.cz/aktuality/kdyz-se-zhasnou(...) https://www.facebook.com/events/422673011838624/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě



Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist