https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/komentovana-vychazka-fenomen-sidliste
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Komentovaná vycházka: Fenomén sídliště

25. května 2022 (středa) 17:00 Praha (Praha 2)
Ostatní, Tábory, výlety a pobytové akce

Jak Metropolitní plán přistupuje k panelovým sídlištím? Jak můžeme sídliště udržitelně rozvíjet? Metropolitní plán nově definuje lokality, tedy místa se stejným charakterem, tak aby se mohla dobře přizpůsobovat dnešním potřebám. Řeší tak například jinak blokovou strukturu Vinohrad, vilovou zástavbu Ořechovky a jinak zase panelové sídliště na Černém Mostě. Chrání tak jejich ráz a rozmanitost Prahy jako celku, ale mimo to i přidává nezastavitelné plochy mezi jednotlivé domy, navrhuje nové parky a definuje novou veřejnou vybavenost. Přijďte na komentovanou vycházku po sídlišti Černý Most, jehož stavba skončila teprve v 90. letech 20. století. Sraz: předprostor AN Černý most (místo konání farmářských trhů)

Místo konání | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, Vyšehradská 51, 128 00 Praha 2.
Pořádá | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, http://praha.camp/
Související odkazy: https://praha.camp/program/6262d2313cded6062ed099b(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist