https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/konference-dynamicke-verejne-osvetleni
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Konference Dynamické veřejné osvětlení

25. dubna 2019 (čtvrtek) 14:00 - 26. dubna 2019 (pátek) 15:00 Plzeňský kraj
Konference a semináře
Společnost Porsenna o.p.s. pořádá konferenci k dynamickému veřejnému osvětlení.

Hlavní téma konference je dynamické řízení veřejného osvětlení a jeho pilotní instalace v Evropě. Na stránkách společnosti Porsenna naleznete program konference i formulář pro registraci. Společnost Porsenna o.p.s. pořádá konferenci k dynamickému veřejnému osvětlení.

Hlavní téma konference je dynamické řízení veřejného osvětlení a jeho pilotní instalace v Evropě. Účastníci budou mít možnost si prohlédnout první skutečné biodynamické řízení veřejného osvětlení v České republice.

Součástí konference budou i firemní prezentace výrobců světelných zdrojů, softwarů a dalších komponent vztahujících se k dynamickému řízení veřejného osvětlení.

Registrace: Účast na konferenci je BEZPLATNÁ. Pro registraci vyplňte v předstihu do 1. 4. 2019 registrační formulář na stránkách Porsenny.
Místo konání | Kulturní dům Sokolovna Sušice ul. TGM120, 34201, Sušice
Pořádá | Porsenna o.p.s., http://www.porsenna.cz/ Vítězslav Malý
e-mail: maly@porsenna.cz 
Související odkazy: http://porsennaops.cz/projekty-a-sluzby/mezinarodn(...) http://porsennaops.cz/projekty-a-sluzby/mezinarodn(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist