https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/konference-evvo-pro-ucitle-zs-a-ss-zacykleny-odpad
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Konference EVVO pro učitle ZŠ a SŠ - zacyklený odpad

6. října 2021 (středa) 08:30 - 16:00 Praha (Praha 15)
Konference, workshopy a semináře

Tradiční EVVO setkání učitelů ZŠ a SŠ, tentokrát zaměřené na odpady a doporučení, jak si s nimi ve škole i ve výuce poradit. Přednášky řady řečníků, workshopy, stánky s nabídkou pomůcek, literatury, programů atp. různých poskytovatelů environmentální výchovy. Přihlašování bude možné od konce srpna.

Názvem "Zacyklený odpad" chceme poukázat na mnohdy omezený okruh znalostí a dovedností, které jsou při běžné školní výuce o odpadech rozvíjeny. Proto chceme ukázat cestu, jak učit o odpadech v širších souvislostech a tím se z toho začarovaného kruhu vymanit. Nabídneme především témata z oblasti prevence vzniku odpadu, cirkulární ekonomiky a šetrné výroby a spotřeby. Podrobný program setkání bude upřesněn koncem srpna.

Místo konání | Toulcův Dvůr, Kubatova 32/1
Pořádá | Středisko ekologické výchovy Hl. m. Prahy Toulcův dvůr, http://www.toulcuvdvur.cz/
Související odkazy: https://www.toulcuvdvur.cz/akce/konference-evvo-pr(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (1)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

MR

Michael Rada

17.7.2021 08:29
DObrý den, děkuji Vám za sdílení, rád bych se zeptal, kolik prostoru je věnováno systémové prevenci vzniku odpadu a plýtvání. Děkuji za Vaše vyjádření
Odpovědět
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist