https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/konference-techocon-the-workplace-of-the-future
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

konference TechoCon, The Workplace of the Future

19. září 2019 (čtvrtek) 09:00
Konference a semináře
Well-being & Sustainability neboli zdraví a udržitelnost jsou hlavními tématy letošního, již 3. ročníku mezinárodní konference TechoCon, The Workplace of the Future. Odborníci zde budou hledat nejlepší řešení podoby, jakou by mělo mít pracoviště budoucnosti, které bude respektovat potřeby lidí i okolní prostředí. Mezinárodní konference se zúčastní na čtyři stovky odborníků z řad architektů, interiérových designérů, realizátorů kancelářských interiérů, realitních agentů a dalších. V rámci akce se uskuteční celkem deset workshopů. Proběhnou také dvě panelové diskuse, v nichž vystoupí desítky odborníků z praxe i akademické sféry. První diskuse bude zaměřena na nové technologie a druhá na uživatele. Podrobnosti o TechoConu najdete na webových stránkách www.techocon.cz.
Místo konání | Showroom firmy TECHO, U Továren 770/1b, Praha 10 – Hostivař
Pořádá | TechoCon, http://www.techo.com/cz

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist