https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/kurz-calouneni-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Kurz čalounění

14. září 2019 (sobota) 09:00 - 18:00 Praha
Dílny a workshopy
Přijďte si přečalounit budˇkřeslo, anebo sedák! Na křesílka je potřeba přijít už na 9 tou, protože je nejdříve musíte odstrojit. Na sedáky přijďte až na 10tou a končit budete v 15h, zatímco křesílkáři budou pokračovat až do 18h.
KŘESLA: 9-18:00
2500 Kč
Máte doma jednodušší typ křesla a chcete se naučit, jak mu dát nový kabátek?
V tomto kurzu si ukážeme, jak vyměnit vnitřní výplň křesla za novou a jak jej znovu potáhnout.
SEDÁKY: 10-15:00
1500 Kč/ 2 sedáky
Ukážeme vám základy čalounění a přečalouníte si dva sedáky. Veškerý materiál kromě látky je k dispozici na místě, včetně malého občerstvení


OBECNÉ INFO:
V ceně je veškerý materiál kromě látky, zapůjčení vybavení dílny a drobné občerstvení /káva, čaj, bábovka, chleby/. Pokud žádné křeslo či židli nevlastníte, můžete zkusit něco vylovit v našem skladu - v tom případě cena závisí na druhu a stavu vybraného kusu.
V naší dílně máme vzorník jednobarevných látek různých odstínů, 14 dní předem jsme Vám schopni za zálohu danou látku objednat. Pokud si látku budete shánět sami, určitě ji objednejte včas - doručovací doba je obvykle alespoň týden. Jinak doporučujeme se podívat například do prodejen látky Mráz, Flextex, levné látky vyšší gramáže má i IKEA.
Co s sebou: křesílko/sedáky a látku dle vlastního vkusu.
Na kurz se prosím registrujte přes: chci@zpokojedopokoje.cz
Při registraci pošlete prosím fotografii vašeho kousku, který chcete čalounit, ať víme, jak se na Vás připravit.

Místo konání | Z pokoje do pokoje Za Poříčskou bránou 7 (objekt Bar/ák), 186 00 Praha, (vchod přímo od vestibulu metra Florenc).
Pořádá | Z pokoje do pokoje, https://www.zpokojedopokoje.cz e-mail: chci@zpokojedopokoje.cz 

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist