https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/letni-tabory-na-lipce
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Letní tábory na Lipce!

2. července 2018 (pondělí) - 31. srpna 2018 (pátek) Jihomoravský kraj
Tábory, výlety a pobytové akce
Spustili jsme přihlašování na letní tábory nejen pro děti! V nabídce máme tábory příměstské i pobytové. Již nyní je spuštěno přihlašování na letní tábory na všech pracovištích brněnské Lipky - školského zařízení pro environmentální vzdělávání. V naší nabídce najdete tábory příměstské i pobytové nejrůznějšího zaměření, na své si přijdou děti od předškolního věku až po ty na prahu dospělosti.
Celou širokou škálu táborů najdete na www.lipka.cz/tabory, kde najdete také přihlášky na jednotlivé tábory. S přihlašování neváhejte, míváme brzy plno.
Místo konání |
Pořádá | Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace, http://www.lipka.cz Amálie Rosíková
e-mail: amalie.rosikova@lipka.cz 
Související odkazy: http://www.lipka.cz/tabory

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist