https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/maximalni-minimum-pro-puvodce-odpadu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Maximální minimum pro původce odpadů

22. května 2019 (středa) - 23. května 2019 (čtvrtek) Praha
Konference a semináře
Kurz jak pro pokročilejší odpadové hospodáře, tak pro nováčky v oboru odpadového hospodářství proběhne na půdě Přírodovědecké fakulty Karlovy univerzity ve dnech 22. - 23. května 2019. V letošním roce proběhne v pořadí již druhý seminář o legislativě pro původce odpadů. Bude navazovat na seminář z listopadu 2018 a bude mít za cíl předat informace jak pokročilejším odpadovým hospodářům, tak i nováčkům v oboru a bude probíhat ve dvou oddělených dnech na půdě Přírodovědecké fakulty Karlovy univerzity.
Kurz si klade za cíl poskytnout jak komplexní informace o odpadové legislativě, tak i řešení kontroverzních případů. Vzhledem k tomu, že lektoři kurzu mají možnost být u procesu vzniku legislativy, informace získané na našem školení o odpadech budou přesné a aktuální a přitom budou předány lidsky s patřičným vysvětlením.
Místo konání | Praha Benátská 2, Praha 2
Pořádá | Karlova Univerzita, Přírodovědecká fakulta, https://sites.google.com/view/cvodpady/home Vojtěch Pilnáček
e-mail: odpadyPrFUK@gmail.com  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist