https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/mezi-nebem-a-zemi-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

MEZI NEBEM A ZEMÍ

1. října 2019 (úterý) 10:00 - 3. října 2019 (čtvrtek) 16:30 Praha
Dílny a workshopy
Snili jste někdy o tom, jak domem prorůstá strom? O domě pod vodou? O domě levitujícím ve vzduchu? Zkusíme pomocí kostiček LEGO® vytvořit stavby na vodě i pod vodou, ve vzduchu i ve větvích. Inspirujeme se architekturou, která reaguje i na extrémní enviromentální podmínky.

Workshop připravily lektorky Národní galerie Praha Ida Muráňová, Klára Hušková Smyczková, Barbora Škaloudová a Michaela Trpišovská. Program vznikl v rámci podpory myšlenky #learningthroughplay (učení hrou) ve spolupráci se společností LEGO. Nutná rezervace pro rodiče s dětmi (út a čt 16.30) přes GoOut, pro základní školy (út až čt 10:00, 12:30 a 14:30) na emailu vzdelavani@ngprague.cz.

Sraz: út 1.10. a čt 3.10., 10:00, 12:30 a 14:30 (pro školy), 16.30 (pro veřejnost), Veletržní palác, u pokladen, Dukelských Hrdinů 47, P-7
Místo konání | Praha 7 Veletržní palác, u pokladen, Dukelských Hrdinů 47, P-7
Pořádá |
Související odkazy: https://www.denarchitektury.cz/program/praha-mezi-(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist