https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/mezinarodni-noc-netopyru
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Mezinárodní noc netopýrů

13. září 2019 (pátek) 18:00 - 22:00 Plzeňský kraj
Festivaly a slavnosti
Na zámku Kozel se v pátek 13. září uskuteční Mezinárodní noc pro netopýry. Tato originální akce zaměřená na létající savce odstartuje svůj bohatý program v 18h Srdečně Vás zveme na tradiční akci s názvem MEZINÁRODNÍ NOC PRO NETOPÝRY, která se uskuteční v pátek 13. září od 18h v areálu zámku Kozel.

Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program, který jim přiblíží život netopýrů. V rámci akce se uskuteční populárně naučná přednáška, kde se dozvědí zajímavé informace o jejich významu, ohrožení, ochraně a životě. Součástí programu bude výstava Podivuhodný svět netopýrů, film Netopýři ve tmě, nebudou ani chybět soutěže pro děti o zajímavé ceny, ukázka práce s ultrazvukovým detektorem, ukázka odchytu a prezentace živých netopýrů a ukázka hendikepovaných netopýrů spolku ČSOP Nyctalus.
Místo konání | Zámek Kozel Státní zámek Kozel Šťáhlavy 67, 332 03 Šťáhlavy
Pořádá | http://ceskyles.ochranaprirody.cz Martin Jiran
e-mail: martin.jiran@nature.cz  tel.: 720 543 084  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist