https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/mongolskem-na-koni-i-marsutkou
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Mongolskem na koni i maršutkou

21. listopadu 2019 (čtvrtek) 17:00 - 19:00 Praha
Přednášky a diskuse
1,6 milionů km2 půdy, 3 miliony obyvatel a 80 milionů koní. I tak by se ve zkratce dalo charakterizovat Mongolsko. Je to země, kam civilizace zatím příliš nedorazila. A nikomu tam ani nechybí. Bohatství Mongolska totiž tkví v něčem jiném. Mongolové mají to, co my Evropané už ani neznáme – nekonečný prostor s volným a čistým obzorem všude kolem. Ve dne sytě modré nebe nad hlavou a v noci oblohu posetou tolika hvězdami, že byste je ani nespočítali. Vydejte se s námi Mongolskem od jihu k severu, od jedné z největších pouští světa až ke skalnatým vrcholkům hor, do míst, kam se nedostanete ani autem, ani na motorce, ale pouze na hřbetu koně. Vstupné je 50 Kč na osobu. Místo na přednášce je třeba si rezervovat předem na e-mailu: bocan@lesy-praha.cz.
Místo konání | Dřevák, Ekocentrum Prales Mladoboleslavská 953, 197 00 Praha, Kbely
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://www.lhmp.cz/ Martin Bočan
e-mail: bocan@lesy-praha.cz 

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +C export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist