https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/netopyri-noc-v-toulcove-dvore-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

NETOPÝŘÍ NOC V TOULCOVĚ DVOŘE

2. září 2019 (pondělí) 18:00 - 20:00 Praha
Dílny a workshopy
Srdečně zveme na akci, která je zaměřena na poznání a ochranu netopýrů. Pořádáme ji společně s ZO ČSOP Nyctalus v rámci projektu ČESON.
Jde o zajímavou akci pro zvídavé děti i rodiče. Odborníci si s Vámi budou povídat o netopýrech, zajímavostech z jejich života, o možnostech jejich ochrany. Budete mít možnost prohlédnout si z blízka trvale hendikepované netopýry, dotknout se jich a třeba je i nakrmit.
V 18:00 zahájíme přednáškou spojenou s promítáním a ukázkou hendikepovaných netopýrů.
Po 19:00 hodině se vypravíme s odborníky za volně žijícími netopýry do okolí Toulcova dvora až k Hostivařské přehradě, kde bude akce ukončena. Délka trasy cca 2 km. S pomocí detektoru si poslechnete jejich běžně neslyšitelné hlasy a při procházce v terénu budete sledovat loveckou aktivitu volně žijících netopýrů.
Lektorka: D. Zieglerová - ZO ČSOP Nyctalus a ČESON, M. Moravcová - Botič o.p.s.
Vstupné: dobrovolné Kč
Způsob platby: na místě
Vhodné pro: pro všechny zájemce od 4 let
Místo konání | Areál Toulcova dvora, Sál 1 Toulcův Dvůr, Kubatova 32/1.
Pořádá | http://www.toulcuvdvur.cz Marie Moravcová

Související odkazy: https://www.toulcuvdvur.cz/akce/85

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist