https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/netopyri-se-vraci-do-stromovky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Netopýři se vrací do Stromovky

23. září 2021 (čtvrtek) 18:00 - 19:00 Praha (Praha 7)
Přednášky, besedy a diskuse

Přijďte se podívat na vypouštění několika uzdravených netopýrů, které letos zachránila naše Záchranná stanice hl. m. Prahy pro volně žijící živočichy. Budete mít příležitost zblízka si naše - brzy už bývalé - pacienty prohlédnout, poznat jejich životní osudy a taky jim popřát šťastný let bez nehod. Sejdeme se ve čtvrtek 23. září 2021 v 18 hodin u rybníka Slunečnice nedaleko Šlechtovy restaurace ve Stromovce.

Na akci můžete navštívit i informační stánek České společnosti pro ochranu netopýrů a dozvědět se víc o těchto záhadných nočních savcích a třeba taky o tom, jak jim my lidé můžeme život ulehčit.

Místo konání | https://mapy.cz/s/rahogubamu
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://lesypraha.cz/ Petra Fišerová
e-mail: fiserova@lesy-praha.cz  tel: 775 018 624  
Související odkazy: https://lhmp.cz/2021/09/14/pozvanka-netopyri-se-vr(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist