https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/netopyri-tajemni-a-zranitelni-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Netopýři tajemní a zranitelní

1. října 2020 (čtvrtek) - 30. října 2020 (pátek) Praha (Praha 21)
Výstavy a veletrhy

Ekocentrum Prales ve spolupráci s Českou společností na ochranu netopýrů připravilo výstavu přibližující život fascinujících nočních létajících savců, kteří žijí v naší blízkosti. Výstavu je možné zdarma navštívit v budově Dřevák v horním areálu ekocentra každý všední den.

Na výstavě se seznámíte s nejrůznějšími druhy netopýrů, které se vyskytují v České republice, dozvíte se o tom, kde a jak žijí, a zjistíte, jaké metody se používají při zkoumání netopýřího světa. . Kromě toho se výstava dotýká také problematiky jejich ochrany, a to zejména z pohledu soužití netopýrů a lidí v budovách. Fotografie českých chiropterologů doplňují ukázky výzkumných pomůcek či speciálních budek pro netopýry. Součástí výstavy je také interaktivní prezentace hlasů různých druhů netopýrů zachycených pomocí ultrazvukového detektoru, pracovní listy pro děti a další hravé prvky.

Organizované skupiny mohou výstavu s doprovodným programem o nočních živočiších navštívit každý všední den od 7 do 15 hodin, a to po předchozí domluvě na telefonním čísle 778 716 582 nebo na e-mailu swolova@lesy-praha.cz.

1. 10. 2020 od 17 hod. vernisáž výstavy spojená s přednáškou o netopýrech a vycházkou do okolí.

Místo konání | Mladoboleslavská 953, 197 00 Praha 19
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://www.lhmp.cz Kateřina Swólová
e-mail: swolova@lesy-praha.cz  tel: 778 716 582  
Související odkazy: https://lhmp.cz/2020/09/24/pozvanka-tajemni-a-zran(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist