https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/next-landscapes-2021
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Next Landscapes 2021

13. října 2021 (středa) - 14. října 2021 (čtvrtek) Praha (Praha 8)
Konference, workshopy a semináře

První ročník dvoudenní konference krajinářské architektury, která propojuje světové lídry v oblasti tvorby krajiny, hospodaření s vodou, městského zemědělství i kultury, architektury a urbanismu a dalších plánovacích nástrojů.

Konference má za cíl představit přístupy, které může krajinářská architektura nabídnout městské i příměstské krajině formované rapidní urbanizací, infrastrukturou nebo dopady změn klimatu a dalších krizí. Konference je svými přednáškami a workshopy ukázkou mezinárodních projektů v různých měřítcích a nabízí platformu pro diskusi o budoucnosti krajinářské architektury.

Místo konání | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, Vyšehradská 51, 128 00 Praha 2.
Pořádá | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, http://praha.camp/
Související odkazy: http://praha.camp/program/6138994921145034ae1de8fb(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist