https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/o-poutnictvi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

O poutnictví

16. prosince 2021 (čtvrtek) 17:00 - 18:00 Praha (Praha 19)
Přednášky, besedy a diskuse

Říká se, že cesta je cíl. V případě poutnictví to platí dvojnásob. Pouť, nebo výlet? Kdo je poutník? Kam jde a proč? Co to jsou cestovatelské artefakty? Poutnictví očima poutníka, který vám během svého vyprávění přiblíží jak poutě středověké, tak i ty současné, které sám zažil. Možná vás jeho vyprávění dokonce zvedne ze židle a nasměruje na vaši vlastní pouť.

Kapacita je omezená, zájemci se mohou hlásit na níže uvedených kontaktech. Cena 50 Kč za osobu (předškolní děti v doprovodu rodičů nají vstup zdarma).

Místo konání | Ekocentrum Prales - Budova Dřevák, Mladoboleslavská 953, Praha 19 - Kbely
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://lhmp.cz/ Kateřina Swólová
e-mail: swolova@lesy-praha.cz  tel: 778716582  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist