https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/odpovedna-spotreba-jak-se-chovat-setrne-nejen-o-vanocich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Odpovědná spotřeba – jak se chovat šetrně (nejen) o Vánocích?

23. října 2018 (úterý) 18:15 - 20:15 Praha
Přednášky a diskuse
Smart café - diskuzní večer s odborníky na téma odpovědné spotřeby a také o možnostech, jak se chovat šetrně k životnímu prostředí (nejen) během Vánoc. Co je to odpovědná spotřeba? Jak naše každodenní spotřebitelské rozhodování ovlivňuje životní prostředí? A co můžeme dělat, abychom se chovali co nejvíce šetrně k přírodě i o Vánocích?

Pokud Vás zajímají odpovědi na tyto otázky, přijďte v úterý 23. října od 18:15 do Langhans – Centrum Člověka v tísni (Vodičkova 37, Praha 1), a podiskutujte s odborníky.

Pozvání přijal Mgr. Ing. Petr Ledvina, vedoucí ekologické poradny v Ekologickém institutu Veronica a expert na environmentálně šetrné nakupování, a Ing. Halina Holá, pracovnice SEV Toulcův dvůr, která se zabývá ekologickou výchovou a ekoporadenstvím.

Akci pořádá Zelený kruh za podpory Hlavního města Prahy.
Akce je zdarma.
Místo konání | Langhans - Centrum Člověka v tísni Vodičkova 707/37, Praha 1, 1. patro
Pořádá | Zelený kruh, http://www.zelenykruh.cz/ Radka Fučíková
e-mail: radka.fucikova@zelenykruh.cz  tel.: 732 484 787  
Související odkazy: http://www.zelenykruh.cz/aktuality/odpovedna-spotr(...) https://www.facebook.com/events/1755581874564057/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist