https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/osvetova-kampan-voda-je-zivot-2021
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Osvětová kampaň Voda je život 2021

16. června 2021 (středa) 09:00 - 18:00 Praha (Praha 2)
Festivaly a slavnosti

Venkovní osvětová kampaň hl. m. Prahy veřejnosti představí Adaptaci hl. m. Prahy na změnu klimatu. Hlavním tématem letošní kampaně je: „Není voda jako voda".

Účastníci se dozví informace týkající se například koloběhu vody v krajině, využití dešťové vody v městském prostředí, významu městské zeleně, pitného režimu a další zajímavá témata související s adaptací na změnu klimatu.

Akce bude rozdělena na dopolední část, která bude určena výhradně pro školy, a na odpolední část, která bude určena široké veřejnosti.

Pro vstup na akci je nutné se prokázat negativním testem na covid-19. Dalším opatřením souvisejícím s epidemií covid-19 je registrace na akci, která je jak pro školy, tak i pro veřejnost. Počet účastníků akce bude limitován jak celkovým počtem účastníků akce v jednu chvíli, tak i počtem návštěvníků u jednoho stanoviště. Přednostně bude tedy vpuštěn ten, kdo bude mít předchozí registraci. Registrovat se mohou jak jednotlivci, tak i skupiny.

Pro návštěvníky je připravena spousta her o hodnotné ceny a také fotografická soutěž, která byla spuštěna 17. 5. 2021 a její vyhodnocení a předání věcných odměn proběhne v den konání akce pro veřejnost.

Místo konání | plocha před Starým purkrabstvím na Vyšehradě
Pořádá | Hlavní město Praha, MHMP, Odbor ochrany prostředí, zajišťuje Kristián, spol. s r.o., https://www.praha.eu e-mail: info@vodajezivot.eu  tel: 773491264  
Související odkazy: https://vodajezivot.eu http://portalzp.praha.eu/evvo

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist