https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/otevreni-komunitni-zahrady
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Otevření komunitní zahrady

27. dubna 2019 (sobota) 14:00 - 19:00 Praha
Přednášky a diskuse, Dílny a workshopy
Pomozte nám založit medonosnou loučku. Setkáme se s včelařem a pak budeme grilovat. Probuďte s námi komunitní zahradu a zúčastněte se zajímavého projektu. Máme před sebou krásný úkol: Založíme společnou medonosnou loučku. Ta může pomoci nejen nám, ale i okolní přírodě. Abychom se dozvěděli, proč jsou takové loučky potřeba, dorazí k nám městský včelař Miloš Vondruška a poví nám o důležitosti včel i jiných opylovačů. Přijďte se dozvědět nové věci, pomoct vrátit včely do městského prostředí a připravit zahrádku na jaro. Každého nadšeného zahradníka a začínajícího včelaře odměníme dobrotami z grilu, které si připravíme po práci.
Místo konání | Plechárna, Bryksova 1002 / 20 Praha 14
Pořádá | Plechárna, http://www.plecharnacernymost.cz
Související odkazy: http://www.plecharnacernymost.cz/cz/program/otevre(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě 


Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist