https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/po-cestach-a-necestach-divokeho-madagaskaru
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Po cestách a necestách divokého Madagaskaru

9. února 2022 (středa) 17:30 Praha (Praha 1)
Přednášky, besedy a diskuse

Přednáška z cyklu Cesty světem, cesty v nás

Málo probádaný, přitom tak nádherný. Ostrov brázděný třemi dobrodruhy s chutí objevovat a poznávat nepoznané. Bez signálu, dotknout se autentického Madagaskaru a jeho nespoutané přírody. Mít přímý kontakt s místními lidmi, pomáhat s rutinními činnostmi. Vařit nebo ochutnávat jejich tradiční jídla. Objevovat endemické druhy skryté pod listy divokých stromů. Obdivovat charakter a rozmanité barvy chameleónů „ancestorů“. Vidět saténem potažené hory, dravé řeky a husté dešťové pralesy. Baobaby, safíry, lemurové, Koba, Jatropha, fosílie, rýžová pole, skryté vodopády, VazaGashi. Nebo odvrácená strana ostrova „Mada“ – chudoba, zneužívání žen a dětí k těžké práci, odlesňování.

Toto všechno a mnohem víc se dozvíte na přednášce. Přednášet bude Pali Gabriš, zkušený cestovatel, blogger a dobrodruh. FB stránka lektora: https://www.facebook.com/cestujspalim/

Podmínky pro návštěvníky akcí

Návštěvníci kulturních a vzdělávacích akcí musí splňovat podmínky dle aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví. Podrobnosti čtěte na www.mlp.cz/podminkyucasti.

Místo konání | Městská knihovna v Praze - místnost Záliv, Mariánské náměstí 98/1 Praha 1.
Pořádá | Městská knihovna v Praze, https://www.mlp.cz
Související odkazy: https://www.mlp.cz/cz/akce/e19804-po-cestach-a-nec(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist