https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/povinnost-aktualizace-vnitropodnikovych-dokumentu-v-oblasti-zivotniho-prostredi-aneb-porad-ve-strehu-stale-se-neco
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Povinnost aktualizace vnitropodnikových dokumentů v oblasti životního prostředí aneb pořád ve střehu, stále se něco aktualizuje!

11. dubna 2018 (středa) 09:00 - 13:00 Královehradecký kraj
Konference a semináře, Přednášky a diskuse
Seminář je určen zejména zaměstnancům, kteří mají ve společnosti na starosti životní prostředí a zpracovávají vnitropodnikové dokumenty nebo hlášení orgánům státní správy. Nejste si jisti, zdali vše provozujete v souladu s platnou legislativou v oblasti životního prostředí? Máte zpracovány/aktualizovány všechny potřebné dokumenty?
Aktualizujete pravidelně Vaši vnitropodnikovou dokumentaci v oblasti životního prostředí?
Zaregistrovali jste aktuální změny zákonů a nejste se zcela jisti, jestli z nich pro Vás nebudou vyplývat nové povinnosti?
Místo konání | Hradec Králové. Nové Adalbertinum, Velké náměstí 32/40.
Pořádá | EKONOX, s.r.o., http://www.ekonox.cz Ing. Kristýna Pithardtová
e-mail: pithardtova@ekonox.cz  tel.: 724 355 326  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist