https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/prace-s-motorovou-pilou-v-korune-stojiciho-stromu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Práce s motorovou pilou v koruně stojícího stromu

16. dubna 2018 (pondělí) 09:00 - 18:00 Královehradecký kraj
Dílny a workshopy
Jindřich Pražák, Hana Kaplanová | Na kurzu se seznámíte s bezpečnostními předpisy a nařízeními, které se týkají práce s ruční řetězovou motorovou pilou při práci v koruně stojícího stromu. Po krátkém teoretickém úvodu se přesuneme do terénu, kde proběhne ukázka správného a bezpečného použití motorové pily v koruně stromu a nácvik základních typů řezu. Kurz je určen pro stromolezce, kteří bezpečně zvládají pohyb v koruně stromu, ovládají stromolezecké techniky a disponují odpovídajícím vybavením. Kurz je vhodný také jako příprava na mezinárodní certifikaci ABA úroveň A2 (www.aba-skills.com).

Pro více informací a přihlášení sledujte na odkaze.
Místo konání | Hradec Králové.
Pořádá | Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu, z.s., http://www.szkt.cz/ http://www.szkt.cz/akce-szkt-clanky/zaklady-prace-s-motorovou-pilou-v-korune-stojiciho-stromu.html

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist