https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/praha-sen-mesta
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

PRAHA – SEN MĚSTA

5. října 2019 (sobota) 15:30 Praha
Výstavy a veletrhy
Vernisáž výstavy Sen města – cyklu malovaných fotografií vztahujících se k městu a životu v něm. Jedná se o jakousi intervenci do prostoru fotografie barvou. Proces je většinou výrazný, často mizí části domů, ulic, stromů… Interiér i exteriér mění svoji náladu, proporce, barvy i tvary. Město a život v něm se pod štětcem volně proměňují, a tím mizí i hranice mezi fotografií a malbou… Autorka Markéta Šafáriková pracuje s fotografiemi, které vznikly v průběhu dvaceti let většinou na svitkový film nebo kinofilm.

sraz: so 5. 10., 15.30, náměstí I. P. Pavlova 1789/5 (vchod z Legerovy ulice) P-2
Místo konání | náměstí I. P. Pavlova 1789/5 (vchod z Legerovy ulice), P-2
Pořádá | Spolek KRUH ve spolupráci s lokálními organizacemi a iniciativami, https://www.denarchitektury.cz

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist