https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/praha-zamek-veleslavin
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

PRAHA – ZÁMEK VELESLAVÍN

6. října 2019 (neděle) 14:30 Praha
Přednášky a diskuse, Ostatní
Zámek Veleslavín a jeho areál v minulosti a současnosti a jeho vyhlídky do budoucnosti. Stane se zámek klidovým lokálním kulturním centrem Prahy 6 na západ od Kulaťáku? V současné době je areál uzavřen a jeho budoucnost nejasná. Momentálně probíhají jednání se státem o jeho zpřístupnění, zachování památkově chráněného parku i budov a o jejich otevření veřejnosti… Procházka okolím a kolem zámku a diskuse se sochařkou a fotografkou Veronikou Zapletalovou a historičkou umění a galerijní pedagožkou Lucií Štůlovou Vobořilovou + krátkodobá venkovní výstava fotografií oblasti.

Sraz: ne 6.10., 14.30, Veleslavínská 1/30, (vchodem do areálu zámku), P-6
Místo konání | zámek Veleslavín Veleslavínská 1/30
Pořádá | Spolek KRUH ve spolupráci s lokálními organizacemi a iniciativami, https://www.denarchitektury.cz

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist